O nás


Skúsenosti, vkus, fashion a obdiv k všetkému peknému spojil ženy, ktoré sa rozhodli robiť a ponúkať kadernícke služby svojim spôsobom. Z tohto dôvodu vznikol salón YOU HAIR STYLING, v ktorom sa nebránia ničomu novému, čo tento svet prináša. Vyhľadávajú novinky, zaraďujú ich do svojho portfólia a vďaka rôznorodosti ich zamerania ponúkajú širokú paletu služieb. Všetko čo robia pre zákazníkov robia tak, ako keby to robili samé pre seba.


Náš tím


Spoľahlivosť,  ochota  a  inovatívnosť


EMILY

EMILY

Je dôkazom toho, že keď chceš a dostaneš možnosť, tak to dosiahneš. Po roku intenzívnej driny sa z nej stala kaderníčka, ktorá pre svoj rozvoj nevynechá žiadne školenie, lebo sa rada učí nové veci. Špeciálne sa v salóne venuje predlžovaniu vlasov. Je odborníčkou na ombre a balayage. Jej vlny sú legendárne.

ZUZANA

Skúsená profesionálka, ktorá v odbore pôsobí už 16 rokov. Práca je pre ňu zároveň aj koníčkom. Pravidelne absolvuje školenia tak doma ako aj v zahraničí ohľadom nových trendov a technológií. Stará sa o vlasy Táni Pauhofovej, Mirky Partlovej a Zuzany Kanócz, ktoré sú ambasádorkami salónu. Najlepšie sa cíti s nožničkami v rukách a pri miešaní farieb na mieru.

MÁRIA

Je síce manažérkou salónu, avšak dušou kreatívna inovátorka, ktorá sleduje módne trendy a línie. Neustále niečo inovuje. Nič pre ňu nie je nemožné. Slovíčko nedá sa, totiž nepozná. Okrem toho samozrejme objedná, poradí a rada pomôže.

ANDREA

Svoju prácu miluje, už ako malé dieťa vedela že je to cesta ktorou sa chce uberať. Vďaka možnostiam ktoré sa jej ponúkajú sa môže naďalej vzdelávať a zdokonalovať. Výsledný styling, večné prehadzovanie cestičiek a melírovanie do dokonalej blond je to kde sa cíti najlepšie.