O nás


Skúsenosti, vkus, fashion a obdiv k všetkému peknému spojil ženy, ktoré sa rozhodli robiť a ponúkať kadernícke služby svojim spôsobom. Z tohto dôvodu vznikol salón YOU HAIR STYLING, v ktorom sa nebránia ničomu novému, čo tento svet prináša. Vyhľadávajú novinky, zaraďujú ich do svojho portfólia a vďaka rôznorodosti ich zamerania ponúkajú širokú paletu služieb. Všetko čo robia pre zákazníkov robia tak, ako keby to robili samé pre seba.


Náš tím


Spoľahlivosť,  ochota  a  inovatívnosť


EMILY

EMILY

Je dôkazom toho, že keď chceš a dostaneš možnosť, tak to dosiahneš. Po roku intenzívnej driny sa z nej stala kaderníčka, ktorá pre svoj rozvoj nevynechá žiadne školenie, lebo sa rada učí nové veci. Špeciálne sa v salóne venuje predlžovaniu vlasov. Je odborníčkou na ombre a balayage. Jej vlny sú legendárne.

DENNY

DENNY

Aj napriek jej mladému veku je štylistkou, ktorá svojimi prstami zapletie vo vlasoch aj nemožné. Je radosť sledovať ako vytvára rôzne vrkôčikové variácie. Každá klientka od nej odchádza s vytvoreným originálom vo vlasoch. Zapletie CORNROWS aj BOX BRAIDS za pomoci kanekalonu.

ZUZANA

Skúsená profesionálka, ktorá v odbore pôsobí už 16 rokov. Práca je pre ňu zároveň aj koníčkom. Pravidelne absolvuje školenia tak doma ako aj v zahraničí ohľadom nových trendov a technológií. Stará sa o vlasy Táni Pauhofovej, Mirky Partlovej a Zuzany Kanócz, ktoré sú ambasádorkami salónu. Najlepšie sa cíti s nožničkami v rukách a pri miešaní farieb na mieru.

MÁRIA

Je síce manažérkou salónu, avšak dušou kreatívna inovátorka, ktorá sleduje módne trendy a línie. Neustále niečo inovuje. Nič pre ňu nie je nemožné. Slovíčko nedá sa, totiž nepozná. Okrem toho samozrejme objedná, poradí a rada pomôže.