SLUŽBY

Farbenie


Farbením vlasov dosahujeme zmenu ich farby. Vykonáva sa z dôvodu kozmetického, zmeny štýlu či obnovenia pôvodnej farby vlasov. Používané farby značky Paul Mitchell sú k vlasom šetrné a zároveň ich aj obaľujú.

Melírovanie


Je zafarbenie alebo zosvetlenie len niektorých pramienkov vlasov, výsledkom ktorého je plastickejší a bohatší účes. Jeho výhodou je nenápadnejší odrast ako pri farbených vlasoch. Ponúkanou novinkou v melírovaní je technika PLATINUM CARD, vďaka ktorej je dosiahnutá úplná zmena farby už po jednom sedení. Vlasy presvetlí do biela, žiadnej žltej sa už obávať nemusíte.

Balayage


Je módnou farebnou technikou, ktorá pôsobí na nositeľke veľmi prirodzene. Farby sa do vlasov nanášajú pomocou štetcov. Tento spôsob umožňuje vytvárať farebné spojenia rôznej intenzity na mieru každej klientky. Môže byť jemná ale aj výrazná. K dispozícii je množstvo rôznych farebných odtieňov.

Ombré


Je určení pre klientky, ktoré nechcú mať jednoliaty look. Ide o kombinované farbenie tmavého vrchu a bledého spodku vlasov, ktoré vo svojom výsledku pôsobí veľmi prirodzene. Môže byť výrazné ale aj jemné s plynulým prechodom bez odsekov.

Strihanie


DÁMSKE

PÁNSKE

DETSKÉ


Je základným a najdôležitejším kaderníckym úkonom. Vďaka kvalitnému strihu sa dosiahne nielen ozdravenie vlasov ale aj ich objem a štýl. Optimálne je podstrihávať ich každého štvrť roka, čím sa dosiahne ich celistvosť. Dobre zvolený strih dokáže vyzdvihnúť pekné črty tváre a odpútať pozornosť od drobných nedostatkov.

Denný styling


FÚKANÁ


Je určená pre tých, ktorí si potrpia na denne dokonale upravenú vizáž, alebo ju vyžaduje ich práca.

Svadobné účesy


Svadba je dôležitým okamihom v živote ženy a vlasy sú jednou z najdôležitejších ozdôb každej nevesty. K dokonalosti celkovej vizáže patrí svadobný účes, ktorého príprava si vyžaduje svoj čas. Doprajte si ho a absolvujte odbornú konzultáciu a vlasovú prípravu, vďaka ktorým si svoj svadobný deň užijete bez neželaných prekvapení.

Predlžovanie


CLIP IN

EASYLOCKS


Pod predlžovaním vlasov sa rozumie pripájanie cudzích vlasov ku korienkom existujúcich vlasov. Na trhu je dostupných niekoľko metód. V našom kaderníctve ponúkame predlžovanie pomocou technológie CLIN-IN a EASILOCKS.

CLIP IN – Najrýchlejší a najjednoduchší spôsob predlžovania vlasov. Používajú sa 100 %, vysoko kvalitné ľudské vlasy. Ponúka rýchlu aplikáciu s vysokým efektom.

EASILOCKS – Patrí medzi špičku v predlžovaní a zahusťovaní vlasov a je nositeľom ocenenia Hair Awards. Pri tejto metóde nie je potrebné použiť žiadne nežiadúce teplo, lepidlo ani šitie. Je šetrná k vlastným vlasom, nespôsobuje extrémne pnutie. Je vyhľadávanou značkou hollywoodskych celebrít.

Vrkoče


CORNROWS

BOX BRAIDS


Stále moderné vrkoče nepodliehajú sezónnosti ani vekovým obmedzeniam. Vďaka svojej originalite dodávajú nositeľkám osobitý šmrnc a jedinečnosť.

CORNROWS – Najčastejšie používaný spôsob pletenia vrkočov v Afrike, ktoré sa „plazia“ po hlave.

BOX BRAIDS – Sú charakteristické množstvom malých vrkôčikov, do ktorých je možné vpletať kvalitný, umelý príčesok kanekalon.

Cenník služieb


Aktuálny cenník platný od 1. 1. 2018


Fúkaná
20 €
Farbenie
od 60 €
Melír, Balayage, Ombré
od 70 €
Strih Dámsky
od 30 €
Strih Pánsky
od 15 €
Strih Detský
od 10 €
Predlžovanie
od 400 €
BOX BRAIDS
175 €
CORNROWS
25 €
Awapuhi kúra
45 €
Fúkaná - pri predplatení  10 úprav
150 €